Markası ne olursa olsun aracınızda oluşan her türlü hasarı 35 yıllık tecrübemiz, teknolojinin getirdiği son sistem ekipman ve en yeni ürünlerle orjinali kalitesinde tamir ediyoruz. Aracınız üzerinde oluşan her türlü hasarı özel aparatlar ve göçük düzeltme makinası yardımıyla kusursuz şekilde düzeltiyoruz. Eğer hasarlı parça araç sağlığı ve güvenliği açısından değişmesi gerekiyorsa orjinal ölçü ve ayarlara sadık kalarak parçanın takılacağı kısımların gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapıldıktan sonra parçanın montaji gerçekleştirilir.

Araçtaki hasar düzeltmesi ve parça değişimi çok önem taşır aksi taktirde aracınız hiçbir zaman eskisi gibi olmaz; orjinalliği muhafaza edilemeyen araçlar hem değer kaybeder hemde kullanım esnasında tehlike yaratır. Araçlarımız günümüzdeki en önemli yatırımlarımızdır. Ayrıca günümüzdeki hasarların % 30'u işçilik hatasından kaynaklandığı için kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın.

Uzman kadromuz ve teknik donanımızla aracınıza profosyonel, akılcı ve ekonomik çözümlemeleri sunmak bizim işimizdir. Aracınızı, kendinizi ve ailenizi seviyorsanız; aracınızı olmak istedigi yere ÖZÇANAK OTOMOTİV' e getiriniz.